stavbag.cz

info@stavbag.cz

napište nám

REALIZACE NÁDRŽÍ NA DEŠŤOVOU VODU, JÍMEK A SEPTIKŮ

STAVEBNÍ PRÁCE

ZEMNÍ A VÝKOPOVÉ PRÁCE

Jsme česká stavební firma s 10 lety zkušeností v oblasti stavebnictví. Specializujeme se na stavbu rodinných domů, rekonstrukce bytů a domů ale i komerčních projektů. Naše firma se pyšní spolehlivostí, kvalitou a osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Kontaktujte nás pro kvalitní a spolehlivé řešení vašeho projektu.

NAPIŠTE NÁM O NEZÁVAZNOU KALKULACI

ČESKÁ FIRMA

práce nás baví a osobní přístup je nám vlastní

POCTIVÁ PRÁCE

dáváme přednost kvalitě nad kvantitou

FÉROVÉ CENY

přesvědčte se a pošlete nám poptávku

NAŠE SLUŽBY

Pracujeme na individuálních zakázkách i na velkých průmyslových stavbách. Co pro vás můžeme udělat?

01.

Kompletní realizace retenčních nádrží na dešťovou vodu, jímek a septiků. Zajistíme vše včetně nádrže, dopravy, výkopu, instalace a zprostředkování státní dotace.

02.

Provádíme stavební práce spojené s realizací nádrží, jako jsou pokládky venkovních dlažeb, stavění plotů,  opěrných zdí a mnoho dalších.  

03.

Hloubení základů a inženýrských sítí, výkop bazénu, úprava terénu. Provádíme ruční výkopové práce pro malé projekty i velké výkopy s použitím těžké techniky.

O nás

Stavební práce
Praha Západ a okolí

Jsme česká stavební firma, která dává přednost kvalitě nad kvantitou. Náročná práce nás baví, těžkou techniku milujeme. Pokud máte rádi osobní a přátelský přístup, jste na správné adrese. Podívejte se na nabídku našich služeb a dejte nám vědět, co pro vás můžeme udělat. Napište nám nebo zavolejte a můžeme se společně pustit do práce.

Spolupracujeme s

Realizované projekty

Naše práce

Můžete se na nás obrátit s menším i velkým projektem.