REALIZACE NÁDRŽÍ NA DEŠŤOVOU VODU,
JÍMEK A SEPTIKŮ

NAPIŠTE NÁM O NEZÁVAZNOU KALKULACI

Nádrže na vodu

realizace na klíč včetně výkopu, dopravy, montáže

Žumpy a septiky

odpadní nádrže s certifikací nepropustnosti

Šetří peníze

zahradu zaléváte téměř zadarmo a bez starostí

S NÁMI TO JDE SNADNO

Zajistíme vše od A až do Z – od výkopu jámy přes dodávku a montáž nádrže od osvědčeného výrobce, která bude splňovat všechny potřebné normy. Odbornost po všech stránkách z naší strany je zajištěna.

Poradíme vám nejen s výběrem vhodné nádrže pro vás, ale pomůžeme i s projektovou dokumentací a zprostředkováním získání příspěvku v Dotačním programu Dešťovka.

Výhody našich nádrží

Naše služby - nádrže na klíč

Doplňkové služby

S montáží nádrže na dešťovou nebo odpadní vodu většinou stavební práce nekončí. I s tím vám ale pomůžeme.

Postaráme se nejen o vyhloubení jámy, ale zajistíme i terénní úpravy, asfaltování, dláždění dvora, příjezdovou cestu a parkovací stání, oplocení a další venkovní úpravy kolem domu.

Zajistíme maximálně efektivní odvod dešťové vody ze střechy  do retenční nádrže. Podle vašich požadavků vám nainstalujeme i všechna potřebná čerpadla nebo opravdu komplexní systém sběru dešťové vody. Řekněte nám, co od nás potřebujete, a my se postaráme o vše ostatní.

Pro výstavbu septiku nebo čističky odpadních vod je zapotřebí projektová příprava a stavební povolení. S tím vám též rádi pomůžeme a samozřejmě vše také zrealizujeme.

Zajistíme vše od úpravy dna výkopu po výstavbu betonových nebo kamenných zídek (opěrných zdí) v okolí jímky. Postaráme se i o výstavbu zámkových dlažeb, parkovacích stání či chodníků.

Ekologická firma


Naše firma si zakládá na ekologickém myšlení jak při likvidaci odpadu tak při realizacích stavebních a demoličních prací.

Retenční nádrž na vodu plastová
Bez starostí

Až 50 % pořizovacích nákladů zpět

Zprostředkujeme vám státní příspěvek až 105 000 Kč na retenční nádrž

Víte, že v rámci dotačního programu Dešťovka můžete získat až 50 % nákladů na nádrž na dešťovou vodu zpět? Společně zkonzultujeme vaše potřeby a zbytek můžete nechat na nás.

01.

Kalkulace zdarma

Vybereme vhodné řešení pro vás a vypočítáme náklady a výši dotace.

02.

Dotační žádost

Připravíme stavební projekt včetně odborného posudku a podáme za váš žádost o dotaci.

03.

Realizace a vyplacení

Nádrž vám dodáme a instalujeme. Vy získáte až 50 % ceny realizace zpět.